IX A SPGA EM1

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
Religie
Ciorea Constantin
08.00
08.50
M III Circuite Electrice (T)
Lapadus Ioan
08.00
08.50
Matematica
Marginean Ioana
08.00
08.50
Biologie
Nicoara Viorica
08.00
08.50
09.00
Matematica
Marginean Ioana
09.00
09.50
M I Desen Tehnic L
Lapadus Ioan
09.00
09.50

M III Ciurcuite Electrice L
Lapadus Ioan
09.00
09.50
Fizica
Ciobanu Gabriela
09.00
09.50
Engleza
Popa Aurica
09.00
09.50
Romana
Tandea Gabriela
09.00
09.50
10.00
T.I.C.
Cimpean Adela
10.00
10.50
Geografie
Chismorie Manuela
10.00
10.50
M II Tehnologia lucrarilor mecanice
Grupa 1/ Grupa 2
10.00
10.50
11.00
Ed. Fizica
Vancea Dan
11.00
11.50
Geografie
Chismorie Manuela
11.00
11.50
Istorie
Daescu Mihai
11.00
11.50
12.00
Biologie
Nicoara Viorica
12.00
12.50
Matematica
Marginean Ioana
12.00
12.50
T.I.C.
Cimpean Adela
12.00
12.50
Istorie
Daescu Mihai
12.00
12.50
Chimie
Gugiu Zoica
12.00
12.50
13.00
Chimie
Gugiu Zoica
13.00
13.50
Germana
Cosma Andreea
13.00
13.50
M I Desen tehnic (T)
Anghel Liana
13.00
13.50
Romana
Tandea Gabriela
13.00
13.50
Consiliere si orientare
Mucea Bogdan
13.00
13.50
14.00
Ed. Fizica
Vancea Dan
14.00
14.50
Ed. pt. soc. (Logica)
Lazar Amalia
14.00
14.50

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
Biologie
Nicoara Viorica
08.00
08.50
09.00
10.00
11.00
12.00
Biologie
Nicoara Viorica
12.00
12.50

Luni

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
12.00
Chimie
Gugiu Zoica
12.00
12.50
13.00
Chimie
Gugiu Zoica
13.00
13.50

Luni

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
13.00
Consiliere si orientare
Mucea Bogdan
13.00
13.50

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
11.00
Ed. Fizica
Vancea Dan
11.00
11.50
12.00
13.00
14.00
Ed. Fizica
Vancea Dan
14.00
14.50

Luni

Marti

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
14.00
Ed. pt. soc. (Logica)
Lazar Amalia
14.00
14.50

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
09.00
Engleza
Popa Aurica
09.00
09.50

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
09.00
Fizica
Ciobanu Gabriela
09.00
09.50

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
10.00
Geografie
Chismorie Manuela
10.00
10.50
11.00
Geografie
Chismorie Manuela
11.00
11.50

Marti

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
13.00
Germana
Cosma Andreea
13.00
13.50

Marti

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
11.00
Istorie
Daescu Mihai
11.00
11.50
12.00
Istorie
Daescu Mihai
12.00
12.50

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
13.00
M I Desen tehnic (T)
Anghel Liana
13.00
13.50

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
09.00
M I Desen Tehnic L
Lapadus Ioan
09.00
09.50

Marti

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
10.00
M II Tehnologia lucrarilor mecanice
Grupa 1/ Grupa 2
10.00
10.50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
09.00
10.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
M III Circuite Electrice (T)
Lapadus Ioan
08.00
08.50

Marti

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
09.00
M III Ciurcuite Electrice L
Lapadus Ioan
09.00
09.50

Marti

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
11.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri
10.00
11.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
Matematica
Marginean Ioana
08.00
08.50
09.00
Matematica
Marginean Ioana
09.00
09.50
10.00
11.00
12.00
Matematica
Marginean Ioana
12.00
12.50

Luni

Marti

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
08.00
Religie
Ciorea Constantin
08.00
08.50

Luni

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
09.00
Romana
Tandea Gabriela
09.00
09.50
10.00
11.00
12.00
13.00
Romana
Tandea Gabriela
13.00
13.50

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
10.00
T.I.C.
Cimpean Adela
10.00
10.50
11.00
12.00
T.I.C.
Cimpean Adela
12.00
12.50

Luni

Miercuri

No events available!

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed